Kes me oleme ja mida teeme?

Hekid.ee pakub klientidele heki rajamise täisteenust, mis sisaldab hekitaimede istutamist ja transporti. Müüme erinevaid igihaljaid ja heitlehiseid hekitaimi, kuid põhisortimendiks on elupuud. Lisaks pakume multšipeenra ja kastmissüsteemi rajamist, varjutuskanga paigaldamist ning haljastusalast konsultatsiooni.

Meie usume, et tähtsaim komponent koduaias on privaatsus, kus on võimalik lõõgastuda ja tunda ennast mugavalt.

OÜ Kangro, missiooniga muuta klientide visioonid reaalsuseks, sai alguse aastal 2007, kui juhataja Madis Haak alustas haljastamisega.

Hekid

Sündinud aednik

Juhataja Madis Haak aiandusalane huvi pärineb pereettevõttest Arli Puukoolist, kus vanemate eeskujul kõik alguse sai. 

Kangro Haljastus tegeles algusaastatel erinevate haljastustöödega – niitmistööd, võsalõikus, muru rajamine, istutamine jms. Aastatepikkuste kogemuste põhjal kujunes välja spetsialiseerumine ainult hekitaimede kasvatamisele ja hekkide rajamisele.

Spetsialiseerumine ühele valdkonnale aitab pakkuda kõige olulisemat ehk kvaliteeti.

Lisaks hekitaimede kasvatusele omame nüüdseks ka müügiesindust Tallinnas, kus on enamus meie taimedest välja pandud. 

Meie väärtused

Meie jaoks on kõige tähtsam, et kliendid jääksid meie tööga rahule. Iga kliendi ja hekiga tegeleme personaalselt, andes parimat nõu tehes oma tööd südamega. Anname endast kõik, et klientide visioonid saaksid reaalsuseks. 

Lisaks sellele, et meie kliendid on olulisel kohal, väärtustame ka oma taimi. Kasvatame oma taimed ise, et saaksime 100% kindlad olla taimede kvaliteedis. Hoolitseme oma taimede eest nagu nad oleksid igavesti meie omad.

Võta meiega julgesti ühendust!
+372 5858 9019
haljastamine@gmail.com