Tööpakkumised, praktika

Usume, et tähtsaim komponent koduaias on privaatsus, kus on võimalus lõõgastuda ja tunda ennast mugavalt.

Meie eesmärk on tuua privaatsust aeda hekkide rajamisega, pakkuda personaalset teenindust ja luua kliendi soovidele vastavaid lahendusi.

Otsime oma tiimi inimesi, kes tunnevad huvi taimede ja haljastuse vastu. Kes on rõõmsad ja energilised, kellele meeldib suhelda ning, kes aitavad meie eesmärki saavutada.

Tööpakkumised

AIANDUSTÖÖLINE

Asukoht: Kiiu-Aabla küla, Kuusalu vald

Tööülesanded: hekitaimede istutamine, ülesvõtmine, sorteerimine, erinevad hooldustööd meie puukoolis/aiandis, tellimuste komplekteerimine, taimede kastmine ja hooldamine, taimede potistamine, töö masinatel.

HALJASTUSTÖÖDE PROJEKTIJUHT

Asukoht: Kiiu-Aabla küla, Kuusalu vald

Tööülesanded: tööpäeva koordineerimine, tööde korraldamine ja planeerimine objektil, osavõtt kõigist objektil ette tulenevatest töödest, objekti dokumentatsioonide korraldus, tellijaga suhtlemine.

AEDNIK-KLIENDITEENINDAJA

Asukoht: Mustamäe tee 136, Tallinn

Tööülesanded: taimede aktiivne müük läbi klientide professionaalse nõustamise, taimede korrektne väljapanek ja müügiplatsi korrashoid, taimede tundmine ja igapäevane hooldamine, inventeerimine ja laohaldus, tellimuste vastuvõtmine, tellimuste valmis panemine.

Praktika

PRAKTIKAVÕIMALUS MEIE PUUKOOLIS

Asukoht: Kiiu-Aabla küla, Kuusalu vald

Praktika ajavahemik maist-septembri lõpuni.

Erinevad tööülesanded: taimede hooldus, klientidega suhtlemine, muud hooldustööd puukoolis, tellimuste komplekteerimine, istutustööd, haljastustööd.

KONTAKT

+372 5858 9019
info.kangro@gmail.com