Kuidas tellida?

• Valige välja soovitud tooted ja teenused ning edastage tellimus e-posti teel aadressile haljastamine@gmail.com või täitke päringuvorm. Seejärel võtame Teiega ühendust ning koostame hinnapakkumise.
• Pärast hinnapakkumise kinnitamist saadetakse Müüja poolt ettemaksuarve.
• Hekid.ee tellitud toodetele on võimalik ka ise järele tulla meie Puukooli. Sel juhul tuleb aeg eelnevalt kokku leppida, et tellitud kaup õigel ajal Puukoolis olemas oleks.
• Hekid.ee tellitud kaupade eest tasumine toimub ettemaksuarve alusel pangaülekandega.
• Ostu-müügileping (edaspidi Leping) loetakse sõlmituks, kui Tellija on tasunud ettemaksuarve. Arve tasumise tähtaeg on 3 kalendripäeva. Omandiõigus kaubale läheb Tellijale üle pärast esitatud arve täielikku tasumist. Lepingut ei loeta sõlmituks juhul, kui Tellija ei tasu ettemaksu 3 kalendripäeva jooksul alates arve esitamise kuupäevast. Kui arve esitamise kuupäevast on möödunud 3 kalendripäeva ja arve on ikka tasumata, tühistatakse tellimus Müüja poolt.

Transport

Kaupade kohaletoimetamine toimub Eesti piires.
Transpordi maksumus sõltub tellimuse kaalust, mõõtmetest ning asukohast, kuhu kaup on vaja toimetada.
Kaubad transporditakse Tellijani vastavalt pooltevahelisel kokkuleppele.
NB! Kuna taim on elusasi, siis palume saadetis vastu võtta esimesel võimalusel! Kui tellija ei võta kaupa vastu kokkulepitud ajal siis Hekid.ee jätab endale õiguse küsida ladustamise tasu.

Pretensioonid ja tagastustingimused

Istikud

Müüdud istikuid me tagasi ei osta, kuna kontrollime nende kvaliteeti enne kauba komplekteerimist ja transportimist Tellijani. Transpordi käigus vigastatud või purunenud istikutest tuleb koheselt (hiljemalt 24 tunni jooksul, alates kauba kättesaamisest) teatada Müüjale. Kui ostetud istikud osutuvad vigastatuteks, on Tellijal õigus kaup Müüjale tagastada alates kauba kättesaamise päevast. Mittekvaliteetsed (transpordi käigus vigastatud) istikud tuleb Müüjale tagastada koos istiku markeeringu ja istutusnõuga.

Õigustatud raha tagastamised tehakse tellija pangaarvele 7 päeva jooksul alates kauba tagastamise päevast.
Müüja ei vastuta istikute istutamisel ja istutusjärgsel perioodil ostja poolt valede agrotehniliste võtete kasutamisest või ilmastiku, ümbritsevate keskkonnamõjude ja loomade poolt tekitatud kahjude eest.

Muud kaubad

Tagastada ei saa ettetellitud kaupu ja eritellimusel valmistatud kaupu (arvestades Tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud spetsiifilisi tingimusi) ning riknenud või kasutamistähtaja ületanud kaupu.
Kui tagastamisele kuuluv kaup osutub mittekvaliteetseks (praagiks), tasub tagastamiskulud Müüja.
Lepingu täitmisega seotud erimeelsused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel tekkinud erimeelsused lahendatakse kohtu korras Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide alusel.

Andmekaitse

Müüjal on õigus edastada Tellija isikuandmed kolmandale isikule avaldamiseks maksehäirete registris, kui Tellija ei täida oma Lepingujärgseid kohustusi.