Elupuu Brabant

Thunbergi kukerpuu Rose Glow

Berberis thunbergii ‘Rose Glow’

Thunbergi kukerpuu Rose Glow on okkaline pilkupüüdev sort. Lehed tumeroosad-valgekirjud, sügisel punased. Õitest valmivad punased marjad, mis kaunistavad põõsast ka talvel. Haljastuses kasutamine väga populaarne, saab istutada madalamaid vabakujulisi ning pügatavaid hekke ja üksikpõõsaid või gruppe. Talub kärpimist ja kuiva kasvukohta, linnatingimusi ja kehva pinnast, eelistab kasvada avapäikeses kuid talub ka mõõdukat varju. Juurestik pinnapealne, rikkalikult narmasjuuri.

Hinnad
  • Taim kõrgusega 20-30 cm – 10€/tk 

Pakume teenustena ka transporti ja istutamist – küsi pakkumist!

Tellides taimi hulgi (alates 125tk) on kohaletoomine Eesti piires TASUTA!

+372 5858 9019
haljastamine@gmail.com

Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

Päringuvorm

KONTAKTANDMED

TELLIMUSE ANDMED

Vali soovitud teenused:

4 + 1 = ?