Teravõieline kastik Karl Foerster

Calamagrostis x acut ‘Karl Foerster’

Teravõieline kastik Karl Foerster on üks populaarsemaid dekoratiivkõrrelisi üle kogu maailma. Tegemist on majesteetliku dekoratiivse kõrrelisega, mida hinnatakse tema püstiste puhmaste poolest, mis liiguvad graatsiliselt isegi väiksema tuulega. Kiirekasvuline, külmakindel siidpööris pole mitte ainult kena välimusega, vaid on ka praktiliselt hooldusvaba. 

Kiire kasvuga puhmikuline. Taime lehed on kitsad, keskmiselt rohelised ja kergelt longus. Õhulised ja kitsad pruunikaspunased pöörised arenevad juunis ja püsivad üle talve. Taim eelistab kasvamiseks kas päikselist või poolvarjulist kasvukohta. Mullastiku suhtes eelistab taim parasniisket mulda. Kõrrelisena sobib ta hästi peenrasse või veekogude äärde. On varajase tärkamisega. 

Taim kasvab kuni 2 meetri kõrguseks ja kuni 0,5 meetri laiuseks. 

Taim on külmakindel, õitsemise aeg juuni-august. Taime tuleb tagasi lõigata kevadel. 

Taim on kahjurite ja haiguste vaba.

Hinnad
  • Taim C2 potis – 8€/tk
Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

Päringuvorm

KONTAKTANDMED

TELLIMUSE ANDMED

Vali soovitud teenused:

4 + 1 = ?