Elupuu Brabant

Mägimänd Mops

Pinus mugo ‘Mops’
  • Eelistab valgusküllast kasvukohta
  • Mulla suhtes vähenõudlik
  • Kasvab hästi kivistel või liivastel, kruusastel muldadel
  • Sobib kasvatamiseks üksikult kui ka gruppides, kiviktaimlates, kaljuaedades, turba- ja nõmmeaedades, multškattega peenardel, linnahaljastuses
  • Kerajas kasvuvorm

Huvitav igihaljas aiapõõsas, mis on väga kompaktne ja aeglase kasvuga, väga vastupidav ja sobib suurepäraselt aeda heki tekitamiseks. Mägimänd Mops on roheliste okastega aastaringselt ja suhteliselt hooldevaba. Mops kasvab kõige paremini päikeselises kasvukohas ja kuivemas pinnases. Talub hästi linna saastunud õhku.

Elupuu Brabant

Mägimänd Mops hekk

Hinnad
  • Tüvele poogitud vorm 60-80cm – 55€/tk

Pakume teenustena ka taimede transporti ja istutamist – hinnad kokkuleppel!

+372 5858 9019
haljastamine@gmail.com

Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

Päringuvorm

KONTAKTANDMED

TELLIMUSE ANDMED

Vali soovitud teenused:

5 + 3 = ?