Kaunis Deutsia

Deutzia gracilis

Kaunis deutsia on Jaapanist pärit liik. Põõsas on kergelt kaarduvate okstega ja laiuv. Õitseb rikkalikult mais-juunis kobarais valgete õisikutega. Õied on tähekujulised, kuni 10 cm pikkused ning vaatavad avanenult ülespidi. Õitsemist alustab juuni lõpust ning õitseb eelmise aasta võrsetelt, seepärast on mõistlik peale õitsemist põõsa vanemad oksad eemaldada, sest siis jõuab põõsas suvejooksul nooreid võrsi kasvatada, mis järgmisel aastal rikkalikult täituks õitega. Kasvuks eelistab päikselist kasvukohta ning hea drenaažiga parasniisket viljakat mullapinda. Esimestel aastatel on soovitatav deutsiaid talveks katta, hiljem võib suuri põõsaid soojustada nt. multši või turbaga.

Saab luua ilusaid madalaid hekke või kasvatada üksikult.

Hinnad
  • Taim kõrgusega 30 – 50 cm – 8€/tk

Tellides taimi hulgi (alates 125tk) on kohaletoomine Eesti piires TASUTA!

+372 5858 9019
haljastamine@gmail.com

Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

    KONTAKTANDMED

    TELLIMUSE ANDMED

    Vali soovitud teenused*