Elupuu Brabant

Hosta Patriot

Hosta ‘Patriot

Hosta Patriot on kõrge ja kiire kasvuga sort. Tumerohelised lehed on laiade kreemikasvalgete servadega, mis annab taimele eripärase väljanägemise. Taime õied, meenutades kellukaid, on helelillad.

Taim on külmakindel ning pikaealine. Oma lõpliku suuruse saavutab ta 2-3 aastaga.  Taimede väetamine on oluline, kui on teada, et pinnas on kehvemapoolsem.

Hostad kuuluvad liilialiste sugukonda. Neil on hea kohanemisvõime ning nad taluvad jahedamat kliimat. Hostadele meeldib poolvarjuline kasvukeskkond, küll aga väga varjulises kohas venivad lehed pikaks ja taim jääb kiduraks. Samuti võib liigvarjulisus kaasa tuua ka taime roheliseks muutumise.
Hostasid tuleks istutada rammusesse mulda ning aeg-ajalt, kuni juurdumiseni, kasta. Taime tuleb kasta juurte ümbert mitte lehtede pealt.
Hostasid on võimalik paljundada jagamise teel.

Hinnad
  • Hosta Patriot – 8€/tk 

Pakume teenustena ka transporti ja istutamist – küsi pakkumist!

+372 5858 9019
haljastamine@gmail.com

Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

    KONTAKTANDMED

    TELLIMUSE ANDMED

    Vali soovitud teenused*