Elupuu Brabant

Hosta Blue Mouse Ears

Hosta ‘Blue Mouse Ears’

Hosta Blue Mouse Ears on tänu oma kaunitele õisikutele ning imearmsatele pisikestele lehtedele üks populaarsemaid hostasid. Sinakas lehestik on mõõtmetelt väike, ümar ja väga tihke struktuuriga. Lavendli alatoon koos oma suurte õitega meenutab kujult kellukesi.
Taime sobib istutada nii kivitaimlatesse kui ka peenra ääristuseks. 

Hostad kuuluvad liilialiste sugukonda. Neil on hea kohanemisvõime ning nad taluvad jahedamat kliimat. Hostadele meeldib poolvarjuline kasvukeskkond, küll aga väga varjulises kohas venivad lehed pikaks ja taim jääb kiduraks. Samuti võib liigvarjulisus kaasa tuua ka taime roheliseks muutumise.
Hostasid tuleks istutada rammusesse mulda ning aeg-ajalt, kuni juurdumiseni, kasta. Taime tuleb kasta juurte ümbert mitte lehtede pealt.
Hostasid on võimalik paljundada jagamise teel.


Õitsemisperiood: juuli – august
Kasvutingimused: poolvari, niiske pinnas, hea drenaažiga muld
Õie värvus: lilla
Talvekindlus: väga hea
Haiguskindlus: hea
Lisainfo: taim on hea pinnakatja; metsloomade kahjustustele vastupidav 

Hinnad
  • Hosta Blue Mouse Ears – 8€/tk 

Pakume teenustena ka transporti ja istutamist – küsi pakkumist!

+372 5858 9019
haljastamine@gmail.com

Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

    KONTAKTANDMED

    TELLIMUSE ANDMED

    Vali soovitud teenused*