Hiina siidpööris Zebrinus

Miscanthus sinensis ‘Zebrinus’

Püstise kasvuga puhmik. Rohelised lehed on kreemikate risttriipusega ning veidi kaarjad. Pruunid pöörised tekivad suve lõpus. Kasvukohaks eelistab viljakaid muldasid ning päikest. Kasvab ka poolvarjus. Taim kasvab kuni 2,5 meetri kõrguseks ja kuni 1 meetri laiuseks. Taim on väga dekoratiivne.

Paljundada saab jagamisega kevadel. Sobib dekoratiivse üksiktaimena püsilillede istutusala tagaservale, pilgupüüdjaks murusse või tiigi kaldale. Siidpööriseid lõigatakse tagasi tingimata kevadel.

Hinnad
  • Taimed C2 potis – 12€/tk
Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

    KONTAKTANDMED

    TELLIMUSE ANDMED

    Vali soovitud teenused*