Elupuu Brabant

Harilik kadakas ‘Greenmantle’

Juniperus communis ‘Greenmantle’

Harilik kadakas ‘Greenmantle’ on keskmise kasvukiirusega taimesort, mille okkad on pikemad ja laiemad kui tavalisel harilikul kadakal. Taime okkad on kaetud vahaja kirmega. 10 aastaga võib taim kasvada kuni ühe meetri laiuseks ja kuni 0,15 meetri kõrguseks ning moodustab kasvades mitmekihilise “vaiba”.  Kadakas on niiskuse ja mullastiku suhtes vähenõudlik ning teda sobib kasvatada nii kiviktaimlates kui ka pinnakattetaimena. 

Taim eelistab kasvada nii päikselises kui ka poolvarjulises kasvukohas. Mullastiku ja niiskuse osas on taim vähenõudlik. 

Taime aastane juurdekasv on ca 15 cm.

Hinnad
  • Taim kõrgusega 80-100 cm – 120€/tk

Tellides taimi hulgi (alates 125tk) on kohaletoomine Eesti piires TASUTA!

+372 5858 9019
haljastamine@gmail.com

Tellimisinfo

Soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega või istutamisega maksma läheb? Saada meile hinnapäring, täites  päringuvormis kõik vajalikud lahtrid! Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

    KONTAKTANDMED

    TELLIMUSE ANDMED

    Vali soovitud teenused*