elupuu golden smaragd

Harilik elupuu ‘Golden Smaragd’

Thuja occidentalis ‘Golden Smaragd’

Kasvukuju: tihe, korrapärane koonusjas
Kõrgus: 3–5m  
Laius:
 1–1,5m
Okkad: rohekaskollased aastaringselt
Kasvukoht: päikeseline kuni poolvarjuline, parasniiske
viljakas muld. Tundlik põua suhtes
Kasutamine: rühmadena, üksikult ja hekina. Kompaktse
kuju tõttu sobib vabakujuliseks hekiks

Elupuu ’Golden Smaragd’ paistab silma oma huvitava rohekaskollase värvusega, tekitades põnevat värvimängu koos teiste taimedega ja ilusat vaatepilti aastaringselt. Lisaks oma atraktiivsele ja rohekaskollasele rüüle võidab elupuu ’Golden Smaragd’ oma elegantse ja ühtlase kujuga aedniku südame. Kuid mitte ainult need omadused ei muuda ’Golden Smaragd’i üheks populaarsemaks hekitaimeks. Ta avaldab muljet, kuna on vähenõudlik, kohanemisvõimeline ja kergesti hooldatav.

’Golden Smaragd’i lehed on igihaljad ja läikivad. Oma värvuse poolest paistavad nad kaugelt silma. ’Golden Smaragd’ kasvab tihedalt ja koonusjalt, mistõttu on teda hea näiteks heki rajamisel kasutada. Oma kompaktse kuju tõttu sobib hästi vabakujuliseks hekiks. Kaunile puule on ideaalne parasniiske viljakas muld. Talub hästi tuult ja linnasaastet, kuid on tundlik põua suhtes.

Tellimisinfo

Kui soovid teada, palju puu koos kohaletoimetamisega maksma läheb, saada meile hinnapäring, täites kõrvalolevas vormis kõik vajalikud lahtrid. Lisainfo lahtrisse võib lisada täiendavaid soove ja küsimusi.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ning edastame Teile Teie tellimuse kohta arve e-posti teel. Peale makse laekumist toimetame puu Teie poolt tellitud aadressile eelnevalt Teiega kokku lepitud ajaks. Puu kättetoimetamisel on vajadusel võimalik tellimuse kohta üle anda ka paberkandjal arve.

Hinnad

  • Taim kõrgusega 60-80 cm 21€/tk
  • Taim kõrgusega 80-100 cm 26€/tk
  • Taim kõrgusega 100-120 cm 33€/tk
  • Taim kõrgusega 120-140 cm 42€/tk
  • Taim kõrgusega 140-160 cm 50€/tk

Pakume teenustena ka transporti ja istutamist – hinnad kokkuleppel!

Tellides taimi hulgi (alates 125tk) on kohale toomine ja istutamine Eesti piires TASUTA!

haljastamine@gmail.com
+372 5858 9019

Hinnapäringu vorm

KONTAKTANDED

TELLIMUSE ANDMED

Tellitava taime nimi ja kõrgus*Jooksva heki pikkus*Kohaletoimetamise aadressHinnapäringu saatmiseks tehke linnuke allolevasse kasti.

Elupuud Golden Smaragd

Elupuu Golden Smaragd